Što se tiče golova jako sam sretan što sam pomogao ekipi da dođe do pobjede. Nadam se da na tome neću stati, ustvrdio je Bagadur koji je protiv Zeline postigao dva gola
U idućem kolu, 6. kolovoza, Rijeka igra protiv Novigrada
Utakmica 1. kola: Naprijed - Buje 2:0. Nogometaši Naprijeda zasluženo su pobijedili u prvoj utakmici pod vodstvom trenera Gorana Gajzlera zahvaljući poduzetnijoj i agresivnijoj igri u nastavku utakmice
Rezultati 1. kola: Krk - Opatija 2:1, Mladost - Grobničan 3:0, Halubjan - Lošinj 2:0
Utakmica 1. kola: Zelina - Rijeka II 1:3 (1:2).  Igrala se 90. minuta kada je Kokorović izveo sloboan udarac, a Bagadur svojim drugim golom glavom na utakmici potvrdio pobjedu!
U odnosu na prošlogodišnju Treću HNL - zapad u novoformiranoj međužupanijskoj ligi nedostaje Novigrad koji se odlučio na iskorak u viši rang, a pridošlice u ligu su Lošinj, Pazin i Funtana
- U svlačionici smo skupili glave, krenuli smo na sve ili ništa. Vjerovali smo da možemo, i prošle sezone smo slično okretali rezultate. Najbitnije je bilo dati prvi gol, poslije se sve otvorilo, rekao je nogometaš Opatije