×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Pokazalo se da novi igrači nisu na kvalitativnoj razini kao igrači koji su otišli, mladim igračima treba vremena da se prilagode a već je pola proljetnog dijela prošlo, kaže Datković
Skupina D, 11. kolo: Rječina - Crikvenica 1:1, Borac - Krk 0:4, Kraljevica - Orijent 2:3
Rezultati 16. kola: Lošinj - Albona 4:6, Otočac - Gorovo 3:5, Kastav - Grobnik 3:4
Stalno nešto pokušavamo, tražimo kombinacije, ali nema "killera", strijelca koji će zabiti nekakav "otpadak", polušansu, otkriva razloge svojih frustracija Starčević
Kozala - Grbci 2000 0:1 (0:1). Igrala se 16. minuta kada je jednu dugu dijagonalnu loptu na desnom boku primio Bojan  Perković i preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora matirao vratara Kozale  Tomislava Klečinu
Dokeri su nadigrali gradske rivale, postigavši svih sedam golova, budući da je jedini gol Lokomotive bio autogol domaćeg braniča Strukana
 Vrbovsko je na utakmicu doputovalo sa osam igrača i u prvih 40 minuta zbog ozljeda su ostali bez još dvojice prvotimaca. Rab - Lošinj 3:2
Sve najvažnije dogodilo se u prvih 45 minuta dvoboja kada je domaćin u tri navrata zatresao mrežu