Vrbovsko - Risnjak 0:0. U 70. minuti odlični Butković nakon solo prodora pao je u kaznenom prostoru nakon starta gostujuće obrane, ali sudac pušta igru dalje. Domaćin tako nije uspio pobijediti i preuzeti vrh tablice
Mostarac je pogotkom u 63. minuti donio bod Omladincu protiv Rječina, Lošinj svladao Klanu 2:1
Nedjelja, 07. listopada 2012. 18:44
Prva ŽNL

Pribanić slomio otpor Muna

Utakmica 6. kola: Zamet - Mune 1:0. Napadač Zameta prvo je zabio pogodak u 52. minuti, a onda ozlijedio gležanj
Rezultati 6. kola: Grbci 2000 - Vihor 1:0, Stari grad - Rikard Benčić 7:1, Turbina - Kozala 1:1
Da je Novigrad uspio izjednačiti možda bi utakmica otišla u drugom smjeru, objašnjava veznjak Naprijeda
1. ŽNL, 6. kolo: Lučki radnik - OŠK Omišalj 1:1. 1. A ŽNL, 6. kolo: Stari grad - Rikard Benčić 7:1