- Sada na proljeće, ovo je  jedan potpuno drugačiji Grobničan, koji dominira od prve do zadnje minute, objašnjava Gajzler
Subota, 27. travnja 2013. 19:11
Treća liga (Z)

Grobničan protutnjao Brnasima

Utakmica 25. kola: Halubjan - Grobničan 0:5. Malkić je u 5. minuti doveo goste u vodstvo, a onda je Kovčalija u 8. minuti dobio crveni karton
Rezultati 25. kola: Jadran - Krk 2:0, Novalja - Orijent 0:2, Vinodol - Buje 2:1, Nehaj - Crikvenica 2:1
Prva županijska liga (17): Draga - Lošinj (16), Zamet - Lovran, Borac - Cres, Rječina - Rab, Klana - Lučki radnik, Goranin - OŠK Omišalj, Mune slobodne
Rezultati: Rikard Benčić - Gornji Zamet 1:0, Novi list - Draga 3:1, Borac - Naprijed 2:1
- Doduše, ove sezone smo doživjeli četiri poraza na domaćem terenu, ne pamtim kada se to dogodilo u jednoj sezoni. Respektiramo svakoga, ali idemo na tri boda, ustvrdio je Šanjug
Krenut ćemo domaćinski, da Rovinj odmah zna gdje je došao igrati. Onda nas čeka Naprijed,  još jedna teška utakmica, rekao je Bernard Šuker
Jadran je kažnjen budući da su trener Dean Mostahinić i igrači nakon utakmice protiv Naprijeda vrijeđali suca i tako zaradili novčanu kaznu.