Utakmica 20. kola: Orijent - Opatija 1:2. Pobjednički gol postigao je Niko Vlatković u 86. minuti
Nedjelja (15.30): Rječina - Lošinj, Goranin - Zamet, Klana - OŠK Omišalj, Mune - Draga, Rab - Lučki radnik, Lokomotiva - Lovran, Borac - Cres
Krimeja, subota (15): Orijent - Opatija. Orijent je sigurno ugodno iznenađenje, četvrto mjesto sve govori. Pokazalo se kroz nekoliko kola da je liga dosta izjednačena, kaže Kolić
Krimeja, subota (15): Orijent - Opatija. Nismo izgubili cijelu sezonu, jedino je Rudar s Krimeje odnio bod. Manjak individualne kvalitete pokušat ćemo nadoknaditi trkom i borbenošću, kaže Štulić
Zaostale utakmice: Lovran       -       Medicinar               3:0,  Rječina      -       Orijent              2:1, Kraljevica  -       Rječina              2:2
Naprijed je kažnjen  zbog pritiska na suca da u sudačkoj nadoknadi promijeni odluku. Milovan Čop, službeni predstavnik Naprijeda, dobio je ukor zbog neovlaštenog ulaska na travnjak
Znamo što nas čeka u nastavku prvenstva, počevši od subote i utakmice na Hreljinu. Nadam se da ćemo se na Hreljinu bolje snaći nego što smo se snašli u Opatiji, kada smo izgubili, kaže Milinović
Naravno da bi svatko prije gostovanja na Grobniku potpisao bod. Na kraju smo mogli uzeti tri. Sudac je nažalost skrojio kraj,  rekao je nogometaš Naprijeda