1. ŽNL: Zamet do pobjede nakon preokreta, Pribanić i Krunić presudili Dragi

Nedjelja, 27. svibnja 2012. 20:27 Napisao/la  SC

Zamet - Draga 2:1 (2:1). Domaćin je golovima Pribanića (30) i Krunića (37) nadoknadio početno vodstvo Dražana (Kireš 23)

Utakmica 29. kola

ZAMET - DRAGA 2:1

Igralište Podmurvice. Gledatelja: 100. Sudac: Vučetić (Kostrena).

Strijelci: 0:1 Kireš (23), 1:1 Pribanić (30), 2:1 Kruljić (37)
.  Žuti kartoni: Komljenović, Muminović (Zamet), Topić (Draga)

ZAMET: Mumunović, Barkić, Bitanga, Belušić, Špiranec, Majstorović, Marković, Mijić (85 Poropat), Kruljić (68 Petrović), Komljenović, Pribanić (83 Jukić)

DRAGA: Bošnjak, Mulaj, Hlanuda, Turak, Topić, Čirović, Jakopović (70 Janjetić), Šerifi, Rubinić, Kereš, Adler.

Zamećani su pobjedu upisali nakon preokreta budući da su gosti poveli golom Kireša u 23 minuti. Sedam minuta kasnije Pribanić je izjednačio, a tri boda Zamećanima je donio Kruljić u 37. minuti.

LOKOMOTIVA - RIKARD BENČIĆ 2:1

Utakmica 29. kola: Lokomotiva - Rikard Benčić 2:1 (1:0). Stadion Podmurvice. Gledatelja: 100. Sudac: Valentin Jakovac (Rijeka). Pomoćnici: Bogičević (Rijeka), Lukić (Kastav). Strijelci: 1:0 Kovačević (43'), 1:1 Miculinić (50'), 2:1 Bonicioli (85').

LOKOMOTIVA: Smolčić, Bonicioli, Halilović, Šolaja, Klanjac, Kalanj, Ćosić, Klanac (od 69' Juričić), Stojaković (od 89' Vegar), Iličić, Kovačević.

RIKARD BENČIĆ: Naglić, Aleksa (od 86' Šostarec), Perić, Šimunović, Kinkela, Miculinić, Pavin, Rukavina (od 59' Ljubović), Bojčić, Kezić, Živković.

Nogometaši Lokomotive svladali su Rikard Benčić u prvom susretu predposljednjeg kola Prve županijske lige. Uvijek zanimljiv gradski derbi odlučio je Patrik Bonicioli pogotkom u 85. minuti. Inače, domaćin je poveo pogotkom Kovačevića dvije minute prije kraja prvog poluvremena, a goste je u igru vratio Miculinić u 50. minuti.

Rezultati 29. kola: Vrbovsko – Lošinj 4:2, Omladinac - OŠK Omišalj 4:3, Lokomotiva - Rikard Benčić 2:1, Zamet – Draga 2:1, Lučki radnik - Rječina 1:3, Cres - Rab 3:1, Lovran - Turbina 4:2, Kraljevica slobodna.