PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Draga skinula lidera, Borcu dovoljne tri minute

Nedjelja, 28. travnja 2013. 20:02 Napisao/la  SC

Rezultati 21. kola: Draga - Lošinj 2:1, Borac - Cres 2:1,  Klana - Lučki radnik 1:3

Prva županijska liga, 21. kolo

DRAGA - LOŠINJ 2:1

Igralište Slatina. Sudac: Davor Bogičević (Rijeka). Pomoćnici: Petrović i Dragović (oba Viškovo).

Strijelci: 1:0 Topić (26'), 2:0 Kereš (66'), 2:1 Kezić (77').

Žuti kartoni: Krnjatić, Ferenčak (Draga), Viskić (Lošinj).

DRAGA: Ramović, Nuaj, Turak, Orlović (od 85' Hlanuda), Ferenčak (od 80' Kovačević), Frolja (od 62'  Šerifi), Krnjatić, Kereš (od 75' Janjetić), Šerifi, Adler, Topić.

LOŠINJ: Tomašić, Spaći, Pilčić, Jergović, Viskić, Vunduk (od 69' Kezić), Krajina (od 63' Zubović),  Martuslović, Mrvac, Babić, Zuliani (od 36' Gršković).

Rezultati
Rezultati 21. kola: Draga - Lošinj 2:1, Borac - Cres 2:1, Zamet - Lovran 1:4, Rječina - Rab 1:1, Klana - Lučki radnik 1:3, Goranin - OŠK Omišalj 5:1.

Nogometaši Drage pobijedili su Lošinj 2:1 i nanijeli tako ekipi s otoka treći poraz ove sezone.  Domaćin je poveo pogotkom Topića u 26. minuti, a na 2:0 povisio je Kereš u 66. minuti. Jedanest  minuta kasnije Kezić je vratio Lošinj u igru, ali gosti nisu uspjeli napustiti travnjak s barem  jednim bodom.

BORAC - CRES 2:1

Igralište Borca. Sudac: Luka Pajić  (Rijeka). Pomoćnici: Valenčić (Škalnica), Šajina (Jurdani).

Strijelci: 0:1 Kalčić (13'), 1:1 Tabar (75'), 2:1 Mohorić (77').

Žuti kartoni: Gruevski, Vrsaljko, Sedlić, Zaharija, Smojver (Borac), Smojver, Kovačić, Iskra (Cres).

BORAC: Herman, Smojver, Fetoshi (od 57' Tabar), J. Vrsaljko (od 61' Mohorić), Zaharija, T. Vrsaljko, Velkovski, Gruevski (od 79' Dukađin), Klić (od 85' Grbac), Sedlić, Imeraj.

CRES: Zmajka, Iskra, Ilijić, Simčić, Kalčić, Vulin (od 46' Tomić), Kuši, Dukić, Kovačić, Plomb, Perčić.

Nogometaši Borca pobijedili su Cres 2:1 i tako skočili na drugo mjesto ljestvice i trenutno za vodećim Lošinjem zaostaju četiri boda, ali i imaju utakmicu više.

Bakrani su utakmicu preokrenuli u tri minute, Tabar i Mohorić bili su jokeri s klupe koji su u 75. odnosno 77. minuti

RJEČINA - RAB 1:1 (0:0)

Igralište Rječine. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Cvijović (Rijeka). Pomoćnici: rašković (Rijeka), Čepić (Kostrena).

Strijelci: 0:1 T. Vidas-Buza (56'), 1:1 Pinušić (90')

Žuti: Mikulić, Zurak (Rječina), Perišić (Rab).

RJEČINA: Forgić, Marinović (od 83' Volf), M. Marohnić, Kuljanac, Barčić, Mikulić, Martinović (od 46' Pinušić), Antolović, I. Marohnić (od 66' Bura), Čaval, Zurak.

RAB: Grgurić, Šarušić, Pušelja, Smojver, Antešić, Subašić, Vidas-Buza, Ivić, Peršić, Ivčev, Vulelija (od 74' Poldan).

ZAMET - LOVRAN 1:4

Igralište Rujevica. Sudac: Josip Peitl. Pomoćnici: Mrkela i Kučan (svi Rijeka).

Strijelci: 0:1 Abram (3'), 0:2 Abram (51'), 0:3 Starčić (70'), 1:3 Špiranec (79'), 1:4 Starčić (82').

Žuti kartoni: Bitanga, Štimac (Zamet), Jurić (Lovran).

ZAMET: Stipanov, Modrić, Belušić, Bitanga (od 58' Majstorović), Barkić, Štimac, Latinčić (od 72' Peraić), Krunić (od 62' Špiranec), Hasanbegović, Ilić, Jukić (od 46' Marković).

LOVRAN:  Bradičić, Miculinić, Zgodić, Klindić, Mujakić, Konić (od 65' Starčić), Abram, Kaligarić (od 62' Rubčić), Jurić, Habalija, Matak (od 55' Grebenar).