PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Borac pobijedio dokere, Cres i Lošinj remizirali

Nedjelja, 26. svibnja 2013. 20:46 Napisao/la  SC

Utakmice 25. kola: Cres - Lošinj 3:3, Mune - OŠK Omišalj 1:0, Zamet - Rab 3:0, Borac - Lučki radnik 5:1, Rječina - Klana 5:1.

PRVA ŽNL - 25. kolo

BORAC - LUČKI RADNIK 5:1

Igralište Borca. Gledatelja: 100

Sudac: Zoran Janković (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Klić (2), 2:0 Zaharija (48), 3:0 Imeraj (55), 4:0 Imeraj (71-11m), 5:0 Grbac (78), 5:1 Šarlija (80)

Žuti kartoni: Fetoshi, Zaharija (Borac), Polan, Urukalo, Marić (Lučki radnik)

BORAC: Nedić, Fetoshi, Sedlić, J. Vrsaljko, Zaharija, T. Vrsaljko, Grbac, Velkovski, Nađ, Klić, Imeraj

LUČKI RADNIK: Čituljski, Josipović, Kljutić, Stojaković (od 74' Blaškić), Urukalo, Cvijanović, Kuzmanović, Predović, Vučković (46 Šarlija), Polan (60 Marić), Bobanović

Cres - Lošinj 3:3
Prva županijska liga 20. kolo: Cres - Lošinj 3:3, Mune - OŠK Omišalj 1:0, Zamet - Rab 3:0, Borac - Lučki radnik 5:1, Rječina - Klana 5:1.
Prva A županijska, 20. kolo: Grbci 2000 - Rikard Benčić 2:3, Lokomotiva - Turbina 6:2, Kozala - Vihor 3:2.
Prva B županijska, 18. kolo: Polet - Snježnik 1:1, Željezničar - Gomirje 3:4, Vrbovsko - Goranka 4:1, Mrkopalj - Risnjak 0:0

Nogometaši Borca uvjerljivo su odradili derbi 25. kola Prve županijske lige, pobijedivši pred svojim navijačima Lučki radnik 5:1. Bakrani su slavili na krilima dvostrukog strijelca Imeraja, po jedan su gol postigli Klić, Zaharija i Grbac. Počasni gol za dokere postigao je Šarlija deset minuta prije kraja.

CRES - LOŠINJ  3:3 (2:1)

Igralište Dari. Gledatelja: 220. Sudac: Đani Mihočka (Opatija). Pomoćnici: Stojaković (Lovran) i Kulaš (Mošćenička Draga).

Strijelci: 1:0 Jusufi (2'), 1:1 Babić (42'), 2:1 Kuši (45'), 2:2 Krajina (53'), 3:2 Perčić (57'), 3:3 Krajina (78').

Žuti kartoni: Kuši, Iskra (Cres), A. Mrvac, Spaći (Lošinj).

CRES: Zmajla, Iskra, Ilijić, Klanjac, Simčić, Dukić, Vulin (od 49' Popović), Kovačić, Kuši (od 52' Tomić), Jusufi, Perčić.

LOŠINJ: Tomašić, Spaći, A. Mrvac (od 69' Viljevac), Jergović, Viskić (od 36' Mataija), Krajina, Vunduk (od 47' Kezić), Martuslović, Babić, Zubović  (od 47' Jerneić), Gršković.

U derbiju kola, ogledu drugo i prvoplasirane ekipe, Cres i Lošinj podijelili su bodove u utakmici sa šest pogodaka. Novopečeni prvak Lošinj u čak tri navrata se vraćao iz rezultatskog minuta, a na kraju je bod donio Krajina.

MUNE - OŠK OMIŠALJ 1:0

Igralište Crikvena Draga. Gledatelja: 50. Sudac: Marko Linić (Dražice). Pomoćnici: Petrović (Viškovo), Mrkela (Rijeka).

Strijelac: 1:0 Radan (64').

Žuti kartoni: Dramac, Pelizzar (Mune), Dajdžić, Kurolt, Turčić (OŠK Omišalj).

MUNE: Ružić, Beni, Kovčalija, Cetina, Dramac, Dubrović (od 56' Pecman), Lohinski, Šneler, Pelizzar (od 67' Marmilić), Radan (od 80' Ivančević), Šokčić (od 87' Sušanj).

OŠK OMIŠALJ: Avdić, Cerić (od 85' Veljačić), Rožajac, Šare, Dajdžić, Hadžiomerović, Žuvić (od 77' Slavujević), Vračar, Toić (od 46' Dminić), Kurolt, Turčić.

Nogometaši Muna pobijedili su OŠK Omišalj, jedini pogodak na utakmici postigao je Radan u 64. minuti. Ali uz strijelca velike zasluge za osvojena tri boda idu i vrataru Muna Danijelu Ružiću koji je s nekoliko odličnih obrana sačuvao svoju mrežu.