1. ŽNL: Rikard Benčić slavio u gradskom derbiju, remi Grbaca 2000 i Rječine

Subota, 28. listopada 2023. 21:03 Napisao/la  SC
Zoran Štokan (Rikard Benčić)

Prva županijska liga, 8. kolo

Nogometaši Rikarda Benčića opravdali su status favorita u gradskom derbiju protiv Zameta ostvarivši uvjerljivu pobjedu.

- Lijepo smo otvorili utakmicu, imali smo sve pod kontrolom, ali u zadnjih 15 minuta prvog dijela smo malo pali. Na poluvremenu smo se malo presložili, ušli smo fantastično u nastavak, brzo postignuli dva pogotka i tu je sve bilo riješeno, rekao je Goran Šušnjar, koji je vodio Rikard Benčić u ovoj utakmici budući da je trener Tihomir Bašić bio spriječen.

RIKARD BENČIĆ – ZAMET 6:1

Igralište SRC Belveder. Gledatelja: 50

Sudac: Marko Ban (Čavle)

Strijelci: 1:0 Petković (3), 2:0 Štokan (9), 2:1 Muminović (31-11 m), 3:1 Popović (50), 4:1 Popović (68), 5:1 Popović (70), 6:1 Rukavina (90-ag)

Žuti kartoni: Načinović (Zamet)

RIKARD BENČIĆ: Novaković, Jusup, Štefša (56 Kuburdžić), Biondić (46 Barić), Padavić, Popović, Štokan (85 Nenadović), Petković, Kocijan, Popović (85 Vratarić), Rukavina (74 Kraljiček)

ZAMET: Buk, Murica, Ferinac (46 Bakunić), Maraš (67 Sanneh), Komadina, Načinović (67 Pavlović), Perić (46 (Vidović), Muminović, Perković (65 Grbić), Mijatović, Rukavina.

GRBCI 2000 – RJEČINA 3:3

Stadion Kantrida. Gledatelja: 22

Sudac: Adrian Ivošević (Rijeka)

Strijelci:1:0 Dukić (11), 1:1 Valić (47-11 m),1:2 Valić (49), 1:3 Fumić (57), 2:3 Tadić (64), 3:3 Tadić (81-11 m)

Žuti kartoni: Poštić (Grbci 2000), Tomljenović (Rječina)

GRBCI 2000: Vrebac, Crvić, Tursunović (26 Tumara), Corazza, Stipčić, Poštić, Rekić, Bakula (75 Kanjer), Dukić, Jakov, Tadić

RJEČINA: Forgić, Zoretić (35 I. Fumić), Dujmić (88 Nikolla), Božanić (57 Kovačić), Kaurin (32 Valić), Pilčić, Marković, D. Valić (68 Fatović), Magaš, Randelj, Tomljenović.