1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Kraljevica postala prvak dva kola prije kraja prvenstva

Subota, 19. svibnja 2012. 20:45 Napisao/la  SC

Kraljevičani nisu imali previše problema protiv Vrbovskog (5:0)

Nogometaši Kraljevice svladali su Vrbovsko 5:0 i tako dva kola prije kraja potvrdili naslov prvaka. Kraljevičani nisu imali previše problema protiv Vrbovskog i s nova tri boda potvrdili su da su najbolja momčad u Prvoj županijskog ligi ove sezone.

U drugom subotnjem susretu Rikard Benčić i Zamet podijelili su bodove odigravši 1:1. Benčić je poveo pogotkom Bojčić u 44. minuti, a samo minuti kasnije izjednačio je Pribanić.

U nedjeljnim utakmicama prava golijada viđena je u Mošćeničkoj Dragi gdje su Draga i Lučki radnik podijelili bodove odigravši 3:3.

Rezultati 28. kola: Kraljevica - Vrbovsko 5:0, Rikard Benčić - Zamet 1:1, Rab - Lovran 2:0, Rječina - Cres 1:0, Draga - Lučki radnik 3:3, OŠK Omišalj - Lokomotiva 1:5, Lošinj - Omladinac 1:7.