1. ŽNL: Bonicioli donio pobjedu Lokomotivi u gradskom derbiju protiv Rikard Benčića

Subota, 26. svibnja 2012. 21:25 Napisao/la  SC

Lokomotiva - Rikard Benčić 2:1. Uvijek zanimljiv gradski derbi odlučio je Patrik Bonicioli pogotkom u 85. minuti

LOKOMOTIVA - RIKARD BENČIĆ 2:1

Utakmica 29. kola: Lokomotiva - Rikard Benčić 2:1 (1:0). Stadion Podmurvice. Gledatelja: 100. Sudac: Valentin Jakovac (Rijeka). Pomoćnici: Bogičević (Rijeka), Lukić (Kastav). Strijelci: 1:0 Kovačević (43'), 1:1 Miculinić (50'), 2:1 Bonicioli (85').

LOKOMOTIVA: Smolčić, Bonicioli, Halilović, Šolaja, Klanjac, Kalanj, Ćosić, Klanac (od 69' Juričić), Stojaković (od 89' Vegar), Iličić, Kovačević.

RIKARD BENČIĆ: Naglić, Aleksa (od 86' Šostarec), Perić, Šimunović, Kinkela, Miculinić, Pavin, Rukavina (od 59' Ljubović), Bojčić, Kezić, Živković.

Nogometaši Lokomotive svladali su Rikard Benčić u prvom susretu predposljednjeg kola Prve županijske lige. Uvijek zanimljiv gradski derbi odlučio je Patrik Bonicioli pogotkom u 85. minuti. Inače, domaćin je poveo pogotkom Kovačevića dvije minute prije kraja prvog poluvremena, a goste je u igru vratio Miculinić u 50. minuti.

U subotu je odigrana i jedna utakmica Druge županijske lige, Polet je na domaćem travnjaku svladao Goranku 3:2.

Raspored, Prva županijska liga, nedjelja 18 sati: Vrbovsko - Lošinj (16), Cres - Rab (17), Omladinac - OŠK Omišalj, Zamet - Draga, Lučki radnik - Rječina, Lovran - Turbina.

Druga županijska liga, nedjelja, 18 sati: Grbci 2000 - Željezničar, Mune - Snježnik, Stari grad - Mrkopalj, Risnjak - Kozala, Vihor - Gomirje.