Kozala - Stari grad 2:4. Gosti su zahvaljujući dvostrukom strijelcu Starčeviću slavili na Omladinskom
Stari grad je uoči posljednjeg kola ovom pobjedom ostao u utrci za drugo mjesto na kojem im Grbci 2000 bježe jedan bod.
Utakmica 21. kola Prve ŽNL: Stari grad - Mrkopalj 3:1. (1:1). U nastavku je domaćin "ubacio u višu" i golovima Hrkača (58) i Vranješa (84) upisao pobjedu
Nedjelja, 20. svibnja 2012. 19:55
Prva A/B županijska

Mune osvojile naslov prvaka

Grbci 2000 - Mune 0:0. Mune proslavili titulu nakon što su saznali da je Goranka izgubila od Vihora 1:2
Grbci su utakmicu odlučili u razmaku od samo 11 minuta kada su od 50. do 61. minute zabili četiri gola
Stari grad – Željzničar 4:1 (2:0). Domaćin je bio bolja i konkretnija momčad na terenu što uostalom pokazuje i konačni rezultat koje je pravo mjerilo odnosa snaga na terenu Omladinskog igrališta
Stari grad - Risnjak 0:1. Gol odluke postigao je Kraljić koji je u pedesetoj minuti realizirao najstrožu kaznu