Morao sam igrače nakon utakmice u svlačionici pitati zašto mi ovako ne možemo uvijek igrati, kaže trener košarkaša Crikvenice
Riječanima je preostala još jedna utakmica, uspiju li slaviti na gostovanju u Dubrovniku u nastavku sezone igrat će Ligu za prvaka
Brođanke su se serijom 15:2 primakle na samo dva poena zaostatka dvije minute prije kraja, ali djevojke trenera Igora Prtorića nisu ispustile važnu pobjedu iz ruku
Momčad Zorana Dragojevića pobjedom protiv Pule 1981 vratila Stoju u borbu za naslov prvaka
Nadam se da ćemo sada ući u Ligu za prvaka pa će biti još dobrih utakmica za dokazivanje, kaže daroviti branič Kvarnera 2010
Momčad trenera Gorana Šućurovića pobjedu je osigurala sjajnom dionicom od 27. do 30. minute kada su serijom 17:3 odvojili i susret mirno priveli kraju
Utakmica protiv Hermes Analitice je lijepa prilika za dokazivanje, nemamo imperativa, igrat ćemo svoju igru, kaže trener Kvarnera 2010