A-2 liga: Košarkaši Škrljeva slavili u derbiju u Puli i osvojili jesenski naslov

Nedjelja, 21. prosinca 2014. 13:49 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Pula 1981 - Škrljevo  80:87 (26:18, 20:20, 22:22, 12:27)

Košarkaši Škrljeva ostvarili su važnu pobjedu na gostovanju protiv  Pule 1981 (87:80)  u okviru 10. kola potvrdivši tako jesensku titulu prvaka A-2 lige zapad! Bio je to ogled prvo i drugoplasirane ekipe, Puljani su u završnih deset minuta ušli s osam poena prednosti, a u trećoj četvrtini imali su i plus 14 (62:48).

Škrljevo je u posljednjoj četvrtini ubacilo u višu brzinu, ostavilo domaćina na 12 poena i slavilo sa sedam razlike.

Pula 1981 - Škrljevo  80:87 (26:18, 20:20, 22:22, 12:27)

PULA 1981: Sijamhodžić 4, Perdija 15, Kajfeš 2, Maurel, P. Grašo 8, Radunić 6, A. Grašo 11, Mohorović, Krizman 17, Mlinarić 13, Rakić 4, Travica.

ŠKRLJEVO: Surina 15, Kozlevčar 10, Prostran 10, Mitić, Škerjanc, Kukec 3, Bijelanović, Modić 12, Gržinić 4, Trbović 7, Saračević 4, Velčić 22.