Patrik Mršnik

Zašto nismo prvi  to ćemo ostaviti na razmišljanje nekom drugom, ne samo nama. Uspjele smo se vratiti i preboliti taj poraz, naravno da to nije lako, jer prvenstvo kao takvo ima veću težinu od Kupa, kaže Prosenjak

Normalno je da će se nakon prve četvrtine dogoditi stanoviti pad u našoj igri, no meni je drago da su moji mladi igrači pokazali dobru partiju, nadam se da su i iz ovog poraza nešto naučili, kaže Mance

Ne smijemo se zavaravati, pobjedu i prolaz treba zaslužiti, kaže Kristina Plahinek, za protivnike uvijek živa opasnost u napadu  ili pak kao isturena poluga u obrani 5-1

Prva nam je želja zadržati Aramisa Naglića. S njime smo na svim razinama vrlo zadovoljni, nadam se da će ostati u klubu i krenuti slagati ekipu za A-1 ligu, istaknuo je Sep

Moja poruka igračima ide i u kontekstu shvaćanja tri preostale utakmice. Mogu ih shvatiti kao kvalifikacije za ostanak svakog pojedinca unutar ekipe, kaže Šamanić

U srijedu u 20 sati krunidba je novih kraljeva. Svi će igrači dobiti priliku za pljesak s tribina u susretu u kojem se traži i sportska osveta za poraz u prvom dijelu kvalifikacija na Višnjiku. Rad i zalaganje cijelog kluba vratili su se u zlatu!

Možemo reći da su oni blagi favoriti zbog domaćeg terena, ali mi smo bolje pokriveni na svim pozicijama, iskusniji smo, neki čak i za dva kvalifikacijska ciklusa u nizu prije ovoga, kaže Salamun

Susret 8. kola: Škrljevo - Požega 100:63 (38:11, 19:20, 18:17, 25:15). Podatak o čak 38 poena domaćih u prvoj četvrtini dovoljno govori o odnosu snaga na parketu

Moramo misliti na posljednja dva kola, na vrlo važne utakmice koje nas čekaju u sljedećih tjedan dana. Raspored je takav da se praktički ništa neće znati do zadnjeg kola, mi moramo kalkulirati i dozirati igrače, rekao je Naglić