Premierliga: Son Heung-Min ostvario hat-trick za pola sata, Manchester City rutinski

Subota, 17. rujna 2022. 15:27 Napisao/la  SC
Korejac postigao tri pogotka

Son Heung-Min ušao je u igru u 59. minuti i ostvario hat-trick protiv Leicestera, koji je zbog Korejca doživio rezultatsku katastrofu u Londonu.

Ivan Perišić igrao je do 56. minute, asistirao je za drugi pogodak.

Manchester City ostvario je uvjerljivu pobjedu (3:0)  na gostovanju protiv Wolvesa, sve je bilo gotovo za dvadesetak minuta...

Grealishov pogodak nakon pedesetak sekundi usmjerio je utakmicu tijekom koje za domaćina više nije bilo povratka.

Haaland je novi pogotkom povećao vodstvo, a u 33. minuti isključen je Collins nakon brutalnog prekršaja nad Grealishem.

Ostalo je bilo rutina za momčad Pepa Guardiole.

Haaland je postigao 11 pogodaka u sedam utakmica, uvjerljivo vodi na ljestvici strijelaca ispred Aleksandra Mitrovića (Fulham) sa 6 pogodala.

Utakmice 8. kola: Wolves - Manhester City 0:3 (Grealish 1, Haaland 18, Foden 69), Newcastle - Bournemouth 1:1 (Isak 67-11m/Billing 62), Tottenham - Leicester 6:2 (Kane 8, Dier 21, Bentancur 47, Heung - Min 73, 84, 87/Tielemans 6-11m, Maddison 41)

Poredak: Man. City 17 (7), Tottenham 17 (7), Arsenal 15 (6),..