Premierliga: Chelsea ostvario pobjedu prije utakmice protiv Dinama

Subota, 03. rujna 2022. 15:29 Napisao/la  SC
Mateo Kovačić dolazi u Zagreb

Erling Halaand opet je postigao pogodak koji nije bio dovoljan za pobjedu protiv Aston Ville.

Chelsea je ostvario pobjedu prije utakmice protiv Dinama, preokrenula je momčad Thomasa Tuchela rezultat pri kraju utakmice, West Ham je vodio do 76. minute i prema prikazanom zaslužio barem bod.

Mateo Kovačić igrao je do 72. minute, kada je ušao strijelac odlučujućeg pogotka.

Everton i Liverpool odigrali su gradski derbi bez golova, ali daleko od toga da su se gledatelji na Goodison Parku dosađivali.

Utakmica je bila vrlo uzbudljiva do kraja, kada je Salah u 95. minuti pogodio stativu.

Everton je odigrao četvrti uzastopni remi, Liverpool je treći put odigrao neodlučeno, ne igra momčad Jurgena Kloppa ubojito kao prošle sezone.

Utakmice 6. kola: Everton - Liverpool 0:0, Brentford - Leeds 5:2  (Toney 30, 43, 58, Mbeumo 80, Wissa 90+2/Sinisterra 45+1, Roca 79) Chelsea - West Ham 2:1 (Chilwell 76, Havertz 88/Antonio 62), Newcastle - C. Palace 0:0, Notthingham Forest - Bournemouth 2:3 (Kouyate 33, Johnson 45+2-11m/Billing 51, Solanke 63, Anthony 87), Totenham - Fulham 2:1 (Hojbjerg ,40, Kane 75/Mitrović 83), Wolves - Southampton 1:0 (Podence 45+1), Aston Villa - Manchester City 1:1 (Bailey 74/Halaand 50)