Premierliga: Erling Haaland opet ostvario hat-trick, Liverpool pobijedio u 98. minuti

Srijeda, 31. kolovoza 2022. 22:44 Napisao/la  SC

Liverpool je pobijedio Newcastle pogotkom u 98. minuti, kada je Carvalho u gužvi zakucao loptu od prečke u mrežu.

Gosti su se uzalud žalili da je sudac pokazao da će se igrati pet minuta nadoknade...

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu u remiju Tottenhama s West Hamom.

Erling Haaland ostvario je drugi hat-trick u pet prvih kola, u dvadesetak minuta prvoga poluvremena ubio je volju za igrom momčadi Nottingham Foresta.

Sjajni Noveržanin postigao je 9 golova u pet utakmica, ni jedan debitant u povijesti Manchester Cityja nije ostvario takav učinak.

U drugom poluvremenu City je dotukao grogiranog protivnika.

Utakmice 5. kola: Bournemouth - Wolves 0:0, Arsenal - Aston Villa 2:1 (G. Jesus 30, Martinelli 77/Douglas 74), Manchester City - Nottingham Forest 6:0 (Halaand 12, 23, 38, Cancelo 50, Alvarez 65, 87), West Ham - Tottenham 1:1 (Soucek 55/Kehrer 34), Liverpool - Newcastle 2:1 (Firminio 61, Carvalho 90+8/Isak 38)