Subota, 11. rujna 2021. 16:54 Napisao/la  SC

Manchester United pobijedio Newcastle

Cristiano Ronaldo (Manchester United)

Cristiano Ronaldo bio je dvostruki strijelac u debiju za Manchester United!

U sudačkoj nadoknadi prvoga poluvremena, Greenwood je ubacio zdesna, vratar Newcastlea Woodman nespretno je odbio loptu, pritrčao je stroj za golove i iz blizine postigao 119 pogodak za Manchester United.

Ronaldo se nakon 12 godina vratio na Old Trafford u svom prepoznatljivom stilu, pogodak je postigao iz prve (polu)šanse!

Drugi pogodak postigao je u 62. minuti iz klasične kontre, loptu je silovitim udarcem poslao kroz noge vrataru Woodmanu i vratio Manchester Unitedu prednost (2:1) nakon što je Manquillo izjednačio u 56. minuti.

U Teatar snova vratio se glavni glumac!

Dva preostala pogotka za domaćine (4:1) postignuli su Fernades (80)  i Lingard (92).