Serie A: Jose Mourinho opet igračima ukrao show, portugalski trener isključen

Nedjelja, 07. siječnja 2024. 14:34 Napisao/la  SC

Dušan Vlahović donio je Juventusu pobjedu pogotkom u 91. minut, pogledajte pogodak Nikole Vlašića

U utakmici između Rome i Atalante nije bilo pobjednika, Jose Mourinho opet je igračima ukrao show!

Portugalac je tijekom cijele utakmice imao primjedbe na suđenje glavnog arbitra, na kraju je u 94. minuti poslije spektakularnog skoka pokraj aut-linije dobio crveni karton što možete vidjeti   OVDJE

Dok je izlazio doživio je ovacije s tribina Olimpica!

Žuti karton dobio je u 7. minuti sudačke nadoknade prvoga poluvremena zato što Kolašinac prema njegovu viđenju nije bio kažnjen nakon starta na Dybali.

Odbio je sučevu naredbu da se udalji od aut-linije, Mourinho je mirno sačekao suca u namjeri da mu nešto kaže.

Mario Pašalić igrao je od 65. minute za Atalantu.

Dušan Vlahović donio je Juventusu pobjedu pogotkom u 91. minuti protiv Salernitane.

Juventus je u svom stilu pobijedio utakmicu u kojoj je od 53. minute imao prednost igrača više nakon što je Maggiore isključen zbog dva žuta kartona.

Nikola Vlašić bio je strijelac u pobjedi Torina protiv Napolija!

Momčad Ivana Jurića novu godinu počela je iznenađujuće uvjerljivom pobjedom protiv aktualnog prvaka.

Torinu je dosta pomogao Mazzocchi, koji je u 50. minuti dobio izravni crveni karton zbog prekršaja.

Ostao je Napoli bez Osimhena, koji je na Kupu afričkih nacija, ali sve to može biti samo alibi za težak poraz s obzirom objektivnu razliku u kvaliteti između dviju momčadi.

Samo jedan bod razlike na ljestvici više govori o slabostima Napolija ove sezone nego kvaliteti Torina na klupi kojega Jurić radi vrhunski posao.

Kako sezona odmiče, Vlašić igra sve bolje što je dobra vijest za Zlatka Dalića.

Vlašićev pogodak možete vidjeti OVDJE

Milan je rutinski odradio pobjedu protiv Empolija i povećao prednost pred Fiorentinom, koja je doživjela poraz od Sassuola.

Utakmice 19. kola: Empoli - Milan 0:3 (Loftus-Cheek 11, Giroud 31-11m, Traore 88), Torino - Napoli 3:0 (Sanabria 43, Vlašić, Buongiorno 66), Udinese - Lazio 1:2 (Walace 59/Pellegrini 12, Vecino 76), Salernitana - Juventus 1:2 (Maggiore 39/Iling Junior 65, Vlahović 90+1), Roma - Atalanta 1:1 (Dybala 39-11m/Koopmeiners 8)