Bundesliga: Andrej Kramarić u 94. minuti donio bod, Niko Kovač slavio u Berlinu

Utorak, 24. siječnja 2023. 23:07 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Dvostruki strijelac Andrej Kramarić u 94. minuti pogodio je mrežu Stuttgarta i spriječio poraz Hoffenheima.

Borna Sosa nije igrao za Stuttgart zbog ozljede.

Ivan Šunjić igrao je prvo poluvrijeme, Filip Uremović igrao je drugom poluvremenu za Hertu u teškom domaćem porazu od momčadi Nike Kovača.

Bartol Franjić igrao je za Wolfsburg od 79. minute.

Joisip Stanišić na klupi Bayerna svjedočio je kako je Kimmich pogotkom u 90. minuti spasio bavarsku momčad od domaćega poraza.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu u uvjerljivoj pobjedi protiv Schalkea.

Utakmice 17. kola: Schalke - RB Leipzig 1:6 (Kozuki 56/A. Silva 7, 44, Henrichs 15, Werner 45+2, Olmo 83, Poulsen 89), Bayern - Koln 1:1 (Kimmich 90/Skhiri 4), Hertha - Wolfsburg 0:5 (Svanberg 4, Arnold 31-11m, Wind 34, Baku 72, Marmoush 86), Hoffenheim - Stuttgart 2:2 (Kramarić 11, 90+4/Guirassy 45+5, Endo 77)