Liga prvaka: Bayern prejak za Barcelonu, Romelu Lukaku donio pobjedu

Utorak, 14. rujna 2021. 22:55 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski dvostruki strijelac

Liga prvaka - 1 kolo

Bayern je uvjerljivo pobijedio Barcelonu na Camp Nou, bavarska momčad jednostavno je prejaka za sadašnju momčad katalunjskog kluba.

Mateo Kovačić odigrao je standardno u pobjedi Chelseaja, Lukaku je udarcem glavom postigao jedini pogodak u tvrdoj utakmici bez puno šansi.

Antonio Čolak odigrao je cijelu utakmicu za Malmo, Juventus je do odmora riješio sve brige.

Mario Pašalić igrao je od 71. minute za Atalantu u remiju protiv Villarreala, od 84. minute domaćini su igrali bez isključenog Coquelina.

Ivo Grbić branio za Lille u utakmici bez golova.

Skupina E: Barcelona - Bayern 0:3 (Muller 33, Lewandowski 56, 85), Dynamo Kijev - Benfica 0:0

Skupina F: Villarreal - Atalanta 2:2 (Trigueros 39, Danjuma 73/Freuler 6, Gosens 83), Young Boys - Manchester United 2:1 (Ngamaleu 66, Siebatcheu 90+5/Ronaldo 13)

Skupina H: Chelsea - Zenit 1:0 (Lukaku 69), Malmo - Juventus 0:3 (Sandro 23, Dybala 45-11m, Morata 45+1)

Skupina G: Lille - Wolfsburg 0:0, Sevilla - Salzburg 1:1 (Rakitić 42-11m/Sučić 21-11m)