Kup: Hajduk ostvario plasman u polufinale nakon rijetko viđene golijade

Utorak, 30. studenog 2021. 20:33 Napisao/la  SC

Od sedam pogodaka u drugom dijelu, najatraktivniji je bio Livajin pogodak, dvama efektnim pogocima istaknuo se Atanasov

Hajduk se plasirao u polufinale uvjerljivom pobjedom (6:2) protiv Lokomotive, splitska momčad napunila je mrežu u drugom poluvremenu rijetko viđene golijade u Kranjčevićevoj.

Osim što je postigao čak pet pogodaka Hajduk je u drugom poluvremenu stvorio još nekoliko izglednih prilika, Mlakaru je pogodak poništen zbog zaleđa...

Od sedam pogodaka u drugom dijelu, najatraktivniji je bio Livajin pogodak!

Napadač Hajduka primio je loptu iz auta na desnoj strani, prošao sve prepreke uzduž linije, "zarolao" braniča Lokomotive u mjestu i svladao Nevistića.

Dvama efektnim pogocima istaknuo se Atanasov, koji je u 51. minuti sretno lobovao Nevistića iz potpuno zatvorene pozicije.

Hajduk u nedjelju igra protiv Dinama u Maksimiru.

LOKOMOTIVA: Nevistić, Cipetić, Mersinaj, De Haas, Pivarić, Đira, Marić, Kačavenda, Hoxha (71 Tuci), Goričan (54 Dabro), Kulenović (71 Stojković)

HAJDUK: Kalinić (63 Subašić), Lovrencsics, Dimitrov, Elez, Melnjak, Atanasov (71 Čolina), Fossati, Krovinović (80 Katić), Livaja, Biuk (64 Mlakar), Ljubičić (72 Sahiti)

Utakmica četvrtfinala Kupa: Lokomotiva - Hajduk 3:6 (Pivarić 45+3-11m, Dabro 59, Elez 90+4-ag/Krovinović 7, Atanasov 51, 66, Ljubičić 53, Livaja 57, Sahiti 90)