MEĐUNARODNI USPJEH

Snježana Pejčić treća na turniru u Novom Sadu

Utorak, 03. srpnja 2012. 09:00 Napisao/la  M. B.

Pejčićka u osnovnom dijelu pogodila ukupno 573 kruga,  u finalu je dodala 101.6 kruga

Snježana Pejčić, strijelkinja Lokomotive, osvojila je treće mjesto na međunarodnom turniru održanom u Novom Sadu. Pejčić je do trećeg mjesta stigla u malokalibarskoj pušci, disciplina trostav. Riječka strijelkinja u osnovnom dijelu pogodila je ukupno 573 kruga, 193 u ležećem, 194 u stojećem i 186 u klečećem stavu. U finalu je dodala 101.6 kruga za konačnih 674.6 krugova.

Odličan nastup u Novom Sadu imala je i Sanja Čusto (Lokomotiva) koja je osvojila deseto mjesto u malokalibarskoj pušci s pogođenih 570 krugova, 195 u ležećem, 187 u stojećem i 188 u klečećem stavu, dok je u juniorskom dijelu bila treća. Još bolji rezultat Sanja je ostvarila na 50 metara, ležeći stav gdje je među seniorkama osvojila deveto mjesto s pogođenih 583 kruga, što joj je u konkurenciji juniorki u toj disciplini donijelo drugo mjesto.

U disciplini sportski pištolj Arisa Šerifović (Lokomotiva) među seniorkama je zauzela 11. mjesto s 547 krugova, što joj je među juniorkama donijelo peto mjesto.