MLS Damir Kreilach protiv Toronta postigao prvi pogodak ove sezone

Nedjelja, 10. travnja 2022. 16:29 Napisao/la  SC
Damir Kreilach

Damir Kreilach postigao je prvi pogodak ove sezone u remiju Real Salt Lakea (2:2) protiv Toronta.

Kreilach je postigao pogodak za 2:1 u 43. minuti, prvi pogodak za domaćine postigao Meram (7), pogotke za goste iz Kanade postignuli su Thompson (9) i Nelson (79).

Real Salt Lake je nakon 7. kola na diobi drugoga mjesta s Los Angeles Galaxyjem sa po 12 bodova, vodi Los Angeles FC s 13 bodova.

Portland Timbers pobijedio (3:2) je u gostima Vancouver, Dario Župarić igrao je za goste od 89. minute.