Damir Kreilach dvostruki strijelac, riječki internacionalac jedan od vodećih strijelaca

Subota, 19. lipnja 2021. 12:18 Napisao/la  SC

Na ljestvici strijelaca vodi meksički reprezentivac Chicharito (La Galaxy), nekadašnji napadač Real Madrida i Manchester Uniteda postigao  dva pogotka više od Kreilacha

Damir Kreilach

Damir Kreilach bio je dvostruki strijelac u pobjedi (3:1) Real Salt Lakea protiv Vancouvera!

Riječki internacionalac doveo je svoju momčad u vodstvo u 43. minuti, izjednačio je White u 54. minuti, gosti su do sudačke nadoknade održavali pozitivan rezultat.

U sudačkoj nadoknadi Holt (92) i Kreilach (95) osigurali su Real Salt Lakeu treću pobjedu u sedmoj utakmici.

Real Salt Lake trenutačno je na 5. mjestu s 12, bodova, vodeći klub Zapadne konferencije je Seattle s 18 bodova iz osam utakmica.

Kreilach je sezonu počeo vrlo učinkovito, protiv Vancouvera igrao je na poziciji povučenoga napadača iza Rubija Rubina, povremenog američkog reprezentativca.

Što je stariji 32-godišnji veznjak sve lakše postiže pogotoke, u 7 utakmica Kreilach je postigao 5 pogodaka, nalazi se na trećem mjestu ljestvice strijelaca.

Na ljestvici vodi meksički reprezentivac Javier Hernández poznatiji kao Chicharito (La Galaxy), nekadašnji napadač Real Madrida i Manchester Uniteda postigao je 7 pogodaka

Toni Datković postao je Kreilachov suigrač, nekadašnji igrač Rijeke i Pomorca potpisao je prije dva tjedna za Real Salt Lake.

Obitelj Datković idućeg tjedna trebala bi napokon dobiti papire za ulazak u SAD.