Pripremna utakmica: Orijent 1919 na Krimeji pobijedio Cres, Dino Dukađin dvostruki strijelac

Utorak, 16. kolovoza 2022. 21:02 Napisao/la  SC

Nogometaši Orijenta 1919 u subotu na Krimeji dočekuju Dubravu, koju vodi bivši trener "crvenih" Damir Milinović

Nogometaši Orijenta 1919
Nogometaši Orijenta 1919 Foto: Facebook/Orijent 1919

Nogometaši Orijenta 1919 pobijedili su u utorak na Krimeji Cres 3:1 u pripremnoj utakmici zatvorenoj za javnost.

Strijelci za Orijent 1919 bili su Dukađin  i 22. i 48. minuti, te Zrilić u 69. minuti, dok je jedini pogodak za goste postigao Kokorović u 53. minuti s bijele točke.

Nogometaši Orijenta 1919 minulog su vikenda otvorili novu sezonu domaćim remijem protiv Solina (1:1), predstojeće subote slijedi im još jedan domaći okršaj, ovoga puta protiv momčadi Dubrave, kojoj  je trener Damir Milinović.

Nogometaši Cresa idućega vikenda otvaraju sezonu na trećeligaškom zapadu domaćim ogledom protiv Nehaja.

Za Orijent 1919 su igrali: Mohorović, Zuliani (30' Braut), Milinović, Jukičić, Travaglia, Mohorovičić (46' Ivančić), Srzentić, Kočević, Macolić, Dukađin, Šarković. Od 60' igrali su Senčar, Tadejević, Mulac, Švrljuga, Zrilić, Fatić, Ibishi, Dujmović, Ivančić (70' Milnović).

Za Cres su igrali: Šušak, Subotić, Zurak, Nikolić, Crnovršanin, Smolčić, Savić, Tarabocchia, Zeko, Kokorović, Bajrić. Još je igrao Budimir.