Damir Kreilach strijelac u prvoj utakmici za svoju novu MLS momčad, Vancouver remizirao u CONCACAF kupu

Četvrtak, 08. veljače 2024. 10:43 Napisao/la  SC
Damir Kreilach

Damir Kreilach odigrao je prve minute za Vancouver Whitecaps, MLS momčad u koju je preselio iz Real Salt Lake Cityja.

Kreilach je postigao pogodak za 1:0 u dvoboju s Tigresom u susretu CONCACAF kupa.

Utakmica je završila 1:1, a bivši igrač Rijeke je gol dao u 32. minuti nakon što je uspješno izbjegao zaleđe.

Bio je to i jedini udarac u okvir gola njegove nove momčadi.

Vancouver Whitecapsi su na društvenim mrežama nakon Kreliachovog gola napisali "To the first of many for Damir" odnosno "Prvi od mnogih za Damira".