Karlo Milinović karijeru nastavlja u dresu Grobničana!
Mladi stoper raskinuo je ugovor s Orijentom, priveo je kraju pregovore s Grobničanom gdje će izvjesno postati jedino pojačanje iz regije.
Nogometaši Grobničana počeli su u ponedjeljak pripreme za nastavak sezone.
Nova imena u rosteru su Marko Ravlija (Neretva) i Ivan Vrankić (Croatia Zmijavci), momčadi bi se trebao priključiti Kosovar Bleond Rexhepi (Trepča), na probi je Sylla Mandaw (Junak Sinj).
Zanimljivo, Grobničan je usred borbe za ostanak doveo redom vrlo mlade igrače.
Ravlija (21) dolazi iz trećeligaša Neretve iz Metkovića, prošao je školu Dinama, igrao je za Neretvu u porazu od Grobničana (0:2) u utakmici 1/32 kupa prošle godine.
Vrankić (19) dolazi iz više lige, u prvom dijelu sezone nije igrao za Croatiju Zmijavci ili točnije: odigrao je jednu minutu u utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca.
Rexhepi (19) dolazi iz Trepče, svojedobno nije prošao na probi u Rijeci, drugi dio prošle sezone igrao je u trećeligašu Zmaju iz Makarske.